Sıkça Sorulan Sorular

Dedektörümün derinliği nedir?

tarihinde yayınlandı

Dedektör kullanıcılarının en çok sorduğu soru olmakla beraber, cevap vermesi en güç olan soru derinlik bilgisidir. Dedektörlerde derinlik pek çok koşula bağlıdır. Arazideki toprak koşulu, kullanılan dedektör başlığı, toprak altındaki hedefin ebatı, yaşı, yer altındaki duruşu , dedektör sahibinin tecrübesi ve dedektörü doğru kullanımı derinliği etkileyen faktörlerdir. Bir tek altın para ile bir küp altın para, yüz senelik bir altın ile bin senelik bir altın farklı derinliklerden algılanabilecektir. Dedektörlerin derinliği üretimde kullanılan teknolojiye göre artar. Daha ileri teknoloji ve daha fazla araştırma-geliştirme faaliyetleri ile üretilen dedektörler daha derine inebildikleri gibi daha pahalıdırlar. Bu nedenle herkes için derinlik farklıdır. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki BOLU LİDYA DEDEKTÖR’den alınan dedektörler üstün ve sadece kendilerinde bulunan teknolojileri sayesinde diğer tüm dedektörlerden kat kat daha derine ulaşacaklardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kazı yapmak için nasıl ruhsat alırım?

tarihinde yayınlandı

Define aramak isteyenler, define arayacakları yerin bağlı olduğu mülki amire Define Arama Yönetmeliği’nin (http://teftis.kulturturizm.gov.tr/TR,14428/define-arama-yonetmeligi.html) 7. maddesinde yer alan belgelerle birlikte bir dilekçe ile müracaat ederler. Dilekçede arama maksadı açıkça belirtilir ve define aranacak yerin il, ilçe, bucak, köy, mahalle, sokak ve ev numarası bildirilir. Ayrıca bu yerin ekili, dikili, meskûn, gayrimeskûn, tapulu ve tapusuz olup olmadığı ve kime ait olduğu açıklanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dedektör kullanmak yasak mı?

tarihinde yayınlandı

Türkiye’de dedektör satın almak, bulundurmak ya da kullanmak serbesttir. Cihazlarımızın hepsi yurtdışından ithaldir, faturalıdır ve garantilidir. Kullanmak için ruhsat alınması gerekmemektedir. Ancak izinsiz kazı yapmak yasaktır. Çünkü Türkiye’de denizlerin, evinizin ya da bahçenizin altı bile devletin malıdır. Kazı yapmak için önceden ruhsat almak gerekir. Ayrıca sit alanları ve askeri bölgelerde tespit yapılamaz.

uncategorized

These textbooks could be bound and set in a-class library.

tarihinde yayınlandı

Article writing is not actually an effortless job. Writing an essay is really not a lone procedure Besides that, composing essays is really a wholesome solution to improve writing skills. Article writing is, in addition, like sewing. There are a number of different subjects that you can use in writing process documents. In the subsequent article, we’ll analyze some persuasive essay suggestions for different age groups. (daha&helliip;)